‪#‎SU‬ İLE KİLO VERME

2015-06-20 13:18:00

‪#‎SU‬ İLE KİLO VERME
SUYUN sihiri ile kilo vermek çok kolay!..
farkında olarak kendi iç bedeninizle konuşarak içtiğiniz her bir bardak su,‪#‎hücre‬ düzeyınde moleküler yapınızın değişmesine ortam hazırlıyor...
Su ile kilo vermek istediğinizde; gün içinde içmekde olduğunuz suya (ortalama 6 bardak) ‪#‎zihninizi‬ odaklayın...''mavı ışığın enerjisini akıttığım bu suyla,bedenimde birikmiş olan fazla YAĞ HÜCRELERİMİ parçalayarak idrar yolu ile kolayca dışarı atıyorum '' cümlesini suya yükleyerek içiniz.
Suyu özellikle yemeklerden yarım saat, kırk dakika önce ya da sonra içmeye gayret ediniz. Su içtiğiniz bardağınız bu süre içersinde KIRMIZI renkde olsun.
Su her konuda ‪#‎şifa‬ verebilmek için sevgi ile kodlanmayı bekler... Öylesi, ne gizemli ve sihirli yapısı varki... Her türlü sözü yada duyguyu anında anlayarak kendi moleküler yapısına yerleştirebiliyor... Hafızası var... Ve her şeyi bizim istediğimiz ölçüde kaydedebiliyor...
YERKÜRENIN BİZE sunduğu en önemli DOĞAL İLAÇ...
Bu mucizevi şifa kaynağını zihnimizle birleştirerek hayatımıza aldığımızda her derde ‪#‎deva‬ bir forma dönüşüyor. Suya yapılan enerjitik yükleme ile su tamamen sanki bir ilaç halini alıyor ya da her türlü etkıye karşı suyun#nötrleme,arındırma gücünü kullanabiliyoruz.
Hayatınız için olmasını istediğiniz her şeyı ''MAVİ IŞIK enerjisi ile (ne istiyorsanız NET biçimde düşünerek) SU gibi akıp hayatıma girmesini onaylıyorum'' cümlesiyle isteklerinizi zihninizle birlikde suyla birleştirin. Bu suyu dileklerinizi düşünerek yavaş yavaş için.
Ağrılarınızdan kurtulmak, sakınlik, uyku için de suya kodlamınızı yapınız... Bardağınız MAVİ renkde bir bardak olsun.
İçtiğiniz suyun size enerji vermesini istiyorsanız; üçüncü ‪#‎göz‬ ve ‪#‎kalp‬çakrası ile birlikde oluşturduğunuz mavi lazer ışınını bu suyla doldurun. '' MAVİ IŞIK ENRJİSİNİ akıttığım bu suyun içine neşemi, huzurumu, gücümü tüm hücrelerime yüklüyorum '' kodlamasını yapın ve için. Bu işlemi turuncu renkli bir bardakla yapın. 
ALINTI

0
0
0
Yorum Yaz